Pastāvēs, kas mainīsies! /J. Rainis/

Ne velti šie vārdi ir ieguvuši tik lielu atsaucību mūsu sabiedrībā. Tik tiešām, pastāvēs tas, jeb tie, kas spēs nospiest STOP pogu tam, kas jau sen par labu tiem nekalpo. Ir ļoti svarīgi prast apstāties un mierīgi, bez liekām emocijām, paskatīties sev apkārt. Kur mēs atrodamies? Kur šis ceļš mūs ved? Vai mēs tur maz vēlamies nokļūt?

Ļoti bieži, man pat gribētos teikt, pārāk bieži, mēs ieliekam sevi otrajā, ja ne trešajā vietā. Darbs mums ir kā džungļu karalis, kam mēs atļaujam pār sevi valdīt. Mājās vīrs vai sieva ir tie, kuri nosaka kā viss būs. Un tā mēs dzīvojam līdz kādai dienai, kad nav vairs saprotams priekš kam tas viss? Neizmirsti, mūsu dzīve, tas ir mākslas darbs! Kādas krāsas un metodes tu izmantosi to darinot, tāds arī būs iznākums. Kā teica slavenā autore un motivācijas guru, Lisa Nikola, “Pildspalva ir vienmēr bijusi tavās rokās!”. Sevi ir jāmīl, sev ir jātic un vienmēr ir jāturpina iepazīt savus iespēju apvāršņus!

Tu pat nespēj iedomāties, kāds spēks rodas cilvēkā, kad viņš nolemj ko izmainīt. Sāc ar mazumiņu, pārmaiņām nav uzreiz jābūt milzīgām. Vien piesēsties pie papīra un atklāti uzrakstīt, kā tu jūties, jau ir labs sākums. Un “rule Nr.1”, nesalīdzini savu dzīvi vai savus panākumus ar citiem! Mums katram ir savs ceļš ejams. Esi laimīgs/a ar to, kas tev ir dots. Kā ir teikts – Nesaki, ka tev ir maz un, ka dzīve ir negodīga, jo tad tev Dievs atņems jau to kas tev ir, lai pierādītu cik daudz tev patiesībā ir bijis. Saki paldies par to, kas tev ir, ka patiesi tev ir viss ko var vēlēties, jo tad tev Dievs dos daudz vairāk, lai pierādītu, ka tu kļūdies.

Uztver dzīvi ar vieglu prātu! Atrodi prieku mazās lietās un tu iemantosi patiesu laimi. Nebeidz meklēt atbildes un pieņem izaicinājumus. Un atceries, ka pildspalva vienmēr ir bijusi tavās rokās!

Ar mīlestību, K.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Uz augšu